Momenteel zijn we druk bezig om onze vereniging verder vorm te geven. Inmiddels hebben we ook wat financiële armslag dankzij een subsidie van de provincie Groningen. Hiermee kunnen we werken aan het vergroten van het contact met onze leden én aan het werven van nieuwe leden. Beiden zijn belangrijk voor het voortbestaan van de vereniging en het zijn van een goede gesprekspartner voor de stakeholders in het aardbevingsdossier. 

 

Raad van Advies

Inmiddels hebben we contact gelegd met een aantal kandidaten voor onze Raad van Advies. Deze adviesraad is voor het bestuur belangrijk als klankbord bij het bepalen van onze strategie, maar ook voor het vergroten van ons netwerk op strategische posities. Binnenkort meer hierover. 

 

Bestuur

Het tweede punt is de samenstelling van het bestuur: binnenkort komt er weer een bestuurslid bij en daarmee zitten we op vijf bestuursleden. Er is nog een vacature voor een bestuurslid, bij voorkeur een vrouw. Ben je begaan met het lot van het gebouwde erfgoed in onze provincie en wil je meewerken in een enthousiast en betrokken team? Neem dan contact op met de voorzitter, telefoon 0621805668 of per mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Commissies

De statutaire structuur van de vereniging kent ook zogenaamde commissies. Een drietal commissies willen we de komende tijd meer ‘body’ gaan geven: de juridische commissie, de bouwtechnische commissie en de communicatie/p&r commissie. Deze commissies ondersteunen het bestuur bij het realiseren van hun taken, maar zij kunnen ook de vereniging vertegenwoordigen in diverse netwerkbijeenkomsten. Op korte termijn zijn we vooral op zoek naar iemand die ons kan helpen bij het organiseren van bijeenkomsten voor onze leden. Maar ook iemand die de Public Relations kan ondersteunen en/of verzorgen. Hoeveelheid tijd die hier aan besteed moet worden is beperkt en over het algemeen kan men zelf zijn tijd indelen. Hebt u belangstelling? Neem dan ook even contact met ons op: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Instructies invullen formulier
 uw naam  
 emailadres  
 titel  
 categorie  
 afbeelding  
 omschrijving  
 taal  
 bouwjaar  
 gebruik/type  
 locatiegegeven  
 straat  
 postcode  
 plaats  
 land  
 marker  
 kaart  
 latitude  
 longitude  
 captcha  
Spelregels voor het voordragen van erfgoed
Op 10 september a.s. is de volgende ledenvergadering. Noteer alvast in uw agenda

Gebruikersvoorwaarden:

Indien u instemt met de gebruikersvoorwaarden, gelden de volgende regels:

 • uw gegevens worden gebruikt binnen de doelstellingen van de vereniging en worden door het bestuur niet aan derden beschikbaar gesteld;
 • u gaat akkoord met het vermelden van uw naam, lidmaatschapsnummer en gebruikersnaam op de ledenlijst (gebruik daarom nooit uw mailadres als gebruikersnaam);
 • uw naam is eveneens zichtbaar in het interne mailsysteem waarmee leden elkaar onderling berichten kunnen sturen zonder dat uw mailadres zichtbaar wordt;
 • in deze verkorte inschrijfprocedure wordt een beperkt aantal gegevens gevraagd. U ontvangt over enkele weken een automatisch gegenereerd bericht met daarin het verzoek uw profielgegevens verder te completeren;
 • u kunt dan eveneens aangeven of u al of niet akkoord gaat met het vermelden van enkele andere gegevens op de ledenlijst;
 • standaard loopt de communicatie tussen bestuur en de leden via mails. Het is daarom belangrijk dat u ons mailadres in de adressenlijst van uw mailbox zet: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.;
 • de ledenlijst is alleen in te zien door de leden van de vereniging;
 • u kunt uw lidmaatschap op ieder moment beeindigen. Stuur in dat geval een mail naar het secretariaat. Al uw gegevens worden daarna uit ons systeem verwijderd. 

Klik op het kruisje rechtsboven om deze melding te laten verdwijnen.

Gebruikersvoorwaarden:

Indien u instemt met de gebruikersvoorwaarden, gelden de volgende regels:

 • uw gegevens worden gebruikt binnen de doelstellingen van de vereniging en worden door het bestuur niet aan derden beschikbaar gesteld;
 • u gaat akkoord met het vermelden van uw naam, donateurnummer en gebruikersnaam op de donateurslijst;
 • uw mailadres en wachtwoord zullen nooit zichtbaar zijn voor anderen;
 • standaard loopt de communicatie tussen bestuur en de donateurs via mails. Het is daarom belangrijk dat u ons mailadres in de adressenlijst van uw mailbox zet: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.;
 • de donateurslijst is alleen in te zien door de leden en donateurs van de vereniging.

Klik op het kruisje rechtsboven om deze melding te laten verdwijnen.